понеделник, 31 август 2015 г.

Моята карма 314 315 епизод

Съобщените мишена на Манчестър Юнайтед трансфер Бафетимби Гомис потънал отбор Луис ван Гаал с деветия си гол в 10 Английската Висша лига мачове като Суонзи спечели с 2-1 в своя Либърти Стейдиъм неделя. Юнайтед излезе напред в резултата чрез Хуан Мата само след почивка между полувремената, но беше зашеметен от гола на Андре Аю и Гомис да се промъкнат до първото поражение лига от началото на сезона. Следвайтеcnnsport Червените дяволи се надяваха да се движи в секунден спот зад сградата на съперник Манчестър Сити с победа и всичко изглеждаше добре, когато Мата свързан с Люк Шоу пресече да изведе гостите напред. Суонзи Ашли Уилямс защитник е виновен, той се поколеба за напред, но той е бил на себе си изкупи почти веднага. Той пресече помия пас от Уейн Рууни и обвинен напред, преди да намери Gylfi Сигурдсон, чийто кръст бе добре посрещнат от Ayew да изравни. След това лято подписване Гана международната Ayew създаден за победител с възхитителен пропуск за Гомис да победи Серхио Ромеро с нисък удар. The United вратар, който да замени Реал Мадрид целева Давид де Хеа в игрите началото на сезона, може да попречи на целта като Гомис вкара за четвърти пореден мач от началото на сезона. Прочетете: Челси рязко е намаляла до прясна поражение Юнайтед иска закъсняло еквалайзер, но Рууни, който избягвал няколко първите отвори половина, отново е виновен, той изглеждаше настроен да отбележи, но забави твърде дълго и Williams попарен, за да се направи икономия на справяне. Това бе третата поредна победа невъзвестен Суонзи над Юнайтед, вдигането на Welsh страна до четвърти в началото на класирането.