понеделник, 31 август 2015 г.

Светлината на моя живот 645 646 647 648

Може да видите и вие новите епизоди от този филм за вас. Леката атлетика световни шампиони идват във всички форми и размери от извисяващи се височината на Юсейн Болт да дребничкият 4 крака 11 инч (1,51 м) Mare Дибаба, който взе злато за Етиопия в маратона за жени неделя Дибаба вълнуващо outsprinted две други спортисти да вземе първото място на подиума, първата от две победи за East African страната в последния ден на конкуренцията в Пекин. Следвайтеcnnsport За цялата си бягане на дълги разстояния родословие, това е първият път, Етиопия спечели световната злато в маратона и Дибаба го направих с спринт достоен за шест фута и пет (1.95 м) Болт, който бе набраздено по същия участък от пистата събота да спечели третия си златен на първенствата като Ямайка взе спринта реле. Прочетете: златен хеттрик Болт Дибаба, който бе избран за най-добро време в света по-рано тази година, победи Хала Кипроп Кения от втори, докато кенийски Роденият Бахрейн Юнис Кирва доминираха бронз.